www.mini-klub.com

Domov
Spomladansko srečanje AKNMD, powered by MINI Malgaj PDF Natisni E-pošta
Prispeval: Big   
Wednesday, 06. May 2009

Draga minijašinja, dragi minijaš!


Letošnje spomladansko srečanje bo potekalo prihajajočo soboto. Zbrali se bomo ob 9:00 pred MINI salonom na Tržaški cesti 108 kjer nas bo pričakal tudi manjši prigrizek. Odhod izpred salona bo ob 9:45.

Pot nas bo sprva vodila po avtocesti do izvoza Logatec. Sledil bo zabaven krog:
Kalce, Godovič, Črni Vrh, Col, Podkraj, Hrušica,  Kalce, od tam bomo nadaljevali pot preko serpentin Planine do Postojne, kjer bomo imeli prvi postanek. Ko si bomo odpočili nas bo pot vodila (odvisno od stanja na naših cestah) po stari cesti oz. po avtocesti do Portoroža. Parkirali bomo na parkirišču v Luciji in se sprehodili do bližnje restavracije Rustika. Tam nas bo čakalo brezplačno kosilo (na izbiro bodo 3 meniji). Kosilo sponzorira naš pokrovitelj MINI Malgaj.

Po kosilu imamo rezervirano mizo na plaži pod palmami v sosednji Alaya-i ( www.alaya.si ), kjer se bomo lahko posladkali z odličnimi cocktejli, lokal Alaya nas bo pa pogostila z brezplačnim snack-om, sadjem ter čipsom.

Za piko na i bomo pa poskrbeli še s posebnim presenečenjem...več o tem pa v soboto.


Kot vidite se nam zopet obeta odličen dan, kjer se manjkati definitivno ne bo splačalo ;)

Zaradi organizacijskih zadev so prijave zaželjene do četrtka, 7.05.2009.


Na tej poti te tudi obveščam, da je naša klubska stran bila v teh dneh odsotna zaradi selitve na drug strežnik. Hvala za razumevanje.


MINI pozdrav,

vodstvo AKNMD

Zadnja sprememba ( Tuesday, 16. June 2009 )
 
< Nazaj   Naprej >